Informace o ubytování

Ubytováni ve stylové chalupě pro až 10 osob ve třech samostatných pokojích. Jeden dvoulůžkový a dva až čtyřlůžkové pokoje. K dispozici jsou dvě koupelny a dvě wc.

Strávení příjemných večerů je nejlépší ve velké společenské místnost s krbem a přáteli. Plnohodnotná kuchyň v přízemí pro kulináře. Aktivní sportovci nebo milovníci zdravého životního milují okolí Vlachovic s mnoha příležitostmi pro vyžití. V létě můžete využít venkovního posezení a grilu. K dispozici sklad na kola nebo lyže. 

Pokud si nechcete lámat hlavu s vařením, zaskočte do nedaleké restaurace. Případně poradíme kam zajít na vážně dobré jídlo.  

Pro zábavu i práci nově WIFI 20/5Mb/s v celém objektu a blízkém okolí chalupy !!!

CENA UBYTOVÁNÍ 

Cena vždy na základě kalkulace na míru.

Obvyklé ceny: 

v sezoně léto  : 350 Kč/dospělý/noc, 250 Kč dítě do 10 let, dítě do 2 let zdarma bez nároku na lůžko (k dispozici dětská postýlka).

v sezoně zima (prosinec-březen) : 350 Kč/dospělý/noc, 250 Kč dítě do 10 let, dítě do 2 let zdarma bez nároku na lůžko (k dispozici dětská postýlka). 

Při délce pobytu 7 nocí objekt na týden 12 000,- Kč , zima 14 000,- Kč

Při obsazenosti méně osobami, min. sazba za noc 1750,- Kč / objekt tj. víkend ve dvou za 3500,- Kč 

Minimální délka pobytu dvě noci. Domácí mazlíček 80 Kč/noc.

přijímáme rezervace silvestr 2019/20

V ceně jsou zahrnuty lůžkoviny, ručníky, pobytové poplatky, elektřina na svícení, dřevo na topení, WI-FI. 

Při objednání pobytu si Vás dovolíme požádat o zaplacení zálohy ve výši poloviny ceny pobytu. Platební podmínky Vám sdělíme po přijetí objednávky. Zaplacením zálohy bude objednávka považována za závaznou. 

Stornovací podmínky

Storno do 30 dní před nástupem pobytu bez poplatku, 30 - 7 dnů před nástupem 50% ceny, 6 - 2 dny 80% ceny, 1 den a méně 100% ceny. 

V objektu se nekouří!!! 

Jací jsou obvykle naši hosté ? 

Aktivní lidé, kteří celoročně rádi sportují a podnikají výlety. Pro ty je umístění naší chalupy v srdci Vysočiny ideální. Sportovní vyžití v létě i v zimě se zde nehledá těžce. Kapacita maximálně 10 osob umožňuje strávení příjemných chvil i rodinám s dětmi. 

Dispozice